Kurs zarządzania czasem dla rodziców + 100 pomysłów na zabawy Montessori dla dzieci w wieku 0-6 lat

Jak stoicie z organizacją czasu? Dajecie radę wycisnąć z 24 godzin to co najlepsze? Ogarniacie jakoś rodzinną rzeczywistość, czy (tak jak ja) marzycie, żeby doba trwała 48 godzin? Łapiecie się na tym, że robicie coś cały dzień, a jakimś cudem nic nie jest zrobione?Kurs „Mama ma czas.
Zarządzanie czasem dla mam/rodziców”

To kurs online, który pomaga rodzicom w zorganizowaniu życia rodzinnego na własnych, elastycznych zasadach, dostosowanych do danej rodziny. Dzięki temu mama (i tata też) zyskają czas, nie tylko po to, aby wypić przysłowiową „gorącą kawę”, ale przede wszystkim mieć czas tylko dla siebie – aby odpocząć lub zajmować się swoim hobby.

W kursie Pani Swojego Czasu nie chodzi o sprzedanie lukrowanej wersji macierzyństwa, w której wszystko zależy od tego, jak się zorganizujesz Nie chodzi o bycie idealną panią domu, mamą i żoną i tak dalej, lecz o naukę odpuszczania i wdrożenie skutecznych sposobów na usprawnienie codziennego życia.


Czego się nauczysz?

Kurs składa się z 8 modułów:
Moduł „zerowy” – Jak korzystać z kursu? TUTAJ znajdziesz go za darmo – zapoznaj się z nim, aby podjąć decyzję, czy kurs jest dla Ciebie.
Moduł 1 – Dlaczego zarządzanie czasem dla mam/rodziców jest zupełnie inne?
Moduł 2 – Zacznij od siebie
Moduł 3 – Priorytety i ustalanie tego, co najważniejsze
Moduł 4 – Planowanie w życiu rodziców. Czy to w ogóle możliwe?
Moduł 5 – Uczenie dzieci organizacji i zarządzania czasem
Moduł 6 – Triki, metody i sposoby
Moduł 7 – Pozytywna dyscyplina

Ponadto KAŻDA z Was otrzyma masę wartościowych materiałów od fajnych i mądrych blogerek:
Szpinak robi bleee – jak rozszerzać dietę dziecka i nakarmić niejadka
Wymagające – jak tworzyć rytuały sprzyjający dobremu zasypianiu
Basia Szmydt – patenty na to, jak podróżować z dzieckiem
Nebule – o tym, co się zmienia, gdy pojawia się dziecko, jak przygotować otoczenie dopasowane do wieku dziecka, jakie prezenty wybierać dla dzieci w wieku 0-3 lata
Matka jest tylko jedna – o tym, jak zachęcić dzieci do czytania książek
Wikilistka – o odgracaniu przestrzeni życiowej
Judomama – pokaże Wam, jak ćwiczyć z dzieckiem
Pozytywna Dyscyplina – co dzieci powinny robić w danym wieku z uwzględnieniem tego, że każde dziecko jest inne

A ponadto:
• 4 webinary Pani Swojego Czasu
• zniżkę 20% do sklepu Pani Swojego Czasu
• zniżkę 15% do sklepu Pozytywnej Dyscypliny
• zniżkę 15% do sklepu Slowpresso

DODATKOWY BONUS: ode mnie dostaniesz dodatkowy bonus – mój e-book „100 pomysłów na zabawy Montessori dla dzieci w wieku 0-6 lat”. Więcej o kursie dowiesz się tutajale jeśli chcesz dodatkowo otrzymać e-book o Montessori, kup kurs korzystając z TEGO LINKU.


100 pomysłów na zabawy Montessori
dla dzieci w wieku 0-6 lat

To zbiór pomysłów na montessoriańskie aktywności dla dzieci w wieku 0-6 lat ze zdjęciami. Przy każdej aktywności/zabawie znajdują się informacje na temat wieku dziecka, od jakiego warto ją wprowadzić. Poniżej podgląd pierwszej i drugiej strony e-booka:Aktywność inspirowana pedagogiką Montessori angażuje uwagę dzieci i uczy je samodzielności, „uwalniając” czas rodziców, a więc doskonale wpisuje się w ideę kursu „Mama ma czas” Pani Swojego Czasu

W moim e-booku znajdziecie masę pomysłów na proste zabawy i zabawki DIY. Regularnie współpracuję z przedszkolem Montessori, do którego chodzi Romek, mam też duże doświadczenie w stosowaniu elementów Montessori w domu z Irenką:
>> Domowy kącik Montessori dla niemowlaka i przedszkolaka
>> Proste zabawki DIY inspirowane pedagogiką Montessori (wiek 18-24 miesięcy)


E-book otrzymasz jako bonus do zakupu kursu „Mama ma czas”, jeśli skorzystasz z poniższego linku:

>> KUPUJĘ KURS „MAMA MA CZAS”
z e-bookiem Montessori


Sprzedaż kursu trwa od 28 maja do 4 czerwca.

E-book wyślę Wam e-mailem w dniu 5 czerwca, po zakończeniu sprzedaży kursu. Ola Budzyńska, czyli Pani Swojego Czasu, przekaże mi Wasze adresy e-mail, a następnie zostaną one trwale usunięte (informuję Was o tym w związku z wejściem w życie RODO).


Moja opinia o kursie

Zapoznałam się z treścią modułów „Mama ma czas”, uczestniczyłam też w poprzednich kursach Pani Swojego Czasu i mogę zapewnić Was, że kursy Oli są na maksa naładowane treścią, merytoryczne, praktyczne, a przede wszystkim SKUTECZNE.

Chcę być wobec Was uczciwa, więc od razu napiszę, w jakiej sytuacji kurs Wam się NIE przyda: jeżeli odbyłyście kurs Pani Swojego Czasu „Zorganizuj się w 21 dni” + dokształciłyście się z zakresu pozytywnej dyscypliny dzieci i STOSUJECIE to wszystko w praktyce, a nie tylko w teorii

Słowem: jeśli już ogarniacie macierzyńską rzeczywistość, skuteczną komunikację z dzieciakami oraz zarządzanie czasem swoim i swojej rodziny, może okazać się, że kurs „Mama ma czas” nie jest Wam potrzebny. We wszystkich pozostałych przypadkach na bank Wam pomoże.

To tyle, już Was nie namawiam To Wy wiecie najlepiej, czy to dobry moment na wprowadzenie zmian w organizacji rodzinnego życia. Czasem po prostu za dużo się dzieje (i ja to doskonale rozumiem!), a kurs wymaga wytrwałości, rzetelnej pracy i samozaparcia.


Trzymam za Was kciuki!

Renia-podpis

Chcesz poczytać więcej?
Polub blog na Facebooku:

To Ci się spodoba:Poprzedni wpis
Następny wpis

Miłośniczka drapania po pleckach. Matka, która odpuściła. Zamiast rodzicielskiej spiny i perfekcjonizmu woli święty spokój, puzzle, skakanie po kałużach i książki Astrid Lindgren. Mieszka w Warszawie, ale pisze o Skandynawii, którą kocha, lubi, szanuje... i odwiedza kiedy tylko ma okazję. Szczęśliwa żona mężczyzny z dalekiej północy. Rozpieszcza na potęgę - głównie siebie i męża... a dzieci tylko od czasu do czasu :)

Inline
Inline