Ebook o Montessori za darmo dla Czytelników bloga

W tym roku Gwiazdka przyszła wcześniej! Po publikacji tego wpisu wiele z Was wyraziło chęć zakupu mojego ebooka z zabawami i aktywnościami inspirowanymi pedagogiką Montessori. Od tamtej pory co jakiś czas dopytywałyście, kiedy będzie dostępny w sprzedaży.

Jednak pomyślałam, że dam Wam go za darmoszkę. No… prawie Za zapis na blogowy newsletter! Ostatnio dość boleśnie przekonałam się, że cięcie zasięgów na Facebooku stało się faktem. Z kolei na Instagramie bloga nie ma wielu z Was.

Dlatego chciałabym rozbudować newsletter, aby mieć z Wami lepszy kontakt.
Obiecuję nie spamować! Newsletter pojawi się w Waszych skrzynkach maksymalnie 2-3 razy w miesiącu, abyście mogły/mogli nadrobić nowe teksty na blogu.

Człowiek może popaść we frustrację, gdy trzy dni siedzi nad nowym tekstem, a potem publikuje go i trafia w próżnię. Oczywiście mogę w każdym poście prosić Was o lajki, serduszka, komentarze i udostępnienia (widzę, że to naprawdę działa, zwiększa zasięg postów i dotarcie do Was!), ale na dłuższą metę głupio się z tym czuję i obawiam się, że dla Was to też irytujące. Co o tym myślicie? Tylko szczerze!


Dlaczego warto zapisać się na newsletter?

Newsletter to „Dobre wiadomości od Ronji”! Planuję wysyłać Wam krótkie informacje o nowościach na blogu, o tym co u nas słychać, a także dodatkowe materiały:
Ebooki o Montessori i skandynawskiej literaturze dla dzieci
Konkursy, w których nagrodami będą ciekawe nowości książkowe
…a może nawet specjalne teksty na blogu zabezpieczone hasłem?

Czas pokaże! W mojej łepetynie kłębi się masa pomysłów. Wystarczy wspomnieć, że w dniu publikacji artykułu o kursie Pani Swojego Czasu miałam gotowy e-book „100 zabaw Montessori dla dzieci w wieku 0-6 lat”, lecz w ciągu tygodnia ze 100 zabaw zrobiło się 150, bo co chwilę do głowy przychodziło mi coś nowego.

Newsletter umożliwi nam też bliższy, bardziej prywatny kontakt, bo teraz już nic Was nie powstrzyma przed skorzystaniem z opcji „odpowiedz” i wysłaniem do mnie maila z krwi i kości!


O Skandynawii też coś będzie!

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy moi Czytelnicy mają zajawkę na edukację Montessori. Dlatego w planach mam też inne materiały dla subskrybentów newslettera, między innymi ebook z podzielonym według wieku zestawieniem najpiękniejszych skandynawskich książek dla dzieci

Ale po kolei. Dziś łapcie „150 pomysłów na zabawy Montessori dla dzieci w wieku 0-6 lat”!
Przez najbliższe 2 tygodnie będę zbierała zapisy, a 10 października prześlę ebook wszystkim subskrybentom newslettera.
Osoby, które zapisały się wcześniej, również go otrzymają.

AKTUALIZACJA z dnia 10 października 2018: Zgodnie z obietnicą ponad 2600 subskrybentów newslettera otrzymało dziś darmowego e-booka o Montessori. Była to jedyna taka okazja, kolejne wersje e-booka będą płatne. Jednak wciąż warto zapisać się na newsletter, ponieważ reszta bonusów jest nadal aktualna, a ponadto jako pierwsi dowiecie się o starcie sprzedaży.


Co znajdziesz w ebooku o Montessori?

Ebook to 30 stron inspiracji jak wspierać rozwój dziecka 0-6 lat. Pomysły podzielone są na przedziały wiekowe oraz trzy kategorie tematyczne:
Pomoce i zabawki DIY
Samodzielność dziecka
Gotowe materiały i zabawki edukacyjne

Są tam też rozdziały o tym, czy Montessori to praca czy zabawa, o fazach wrażliwych, rozwoju dużej i małej motoryki oraz o zaleceniach fizjoterapeutów jak zdrowo wspierać rozwój ruchowy malucha.

Znajdziecie tam ponadto nasze doświadczenia ze stosowania tej metody. A także mnóstwo zdjęć Romka i Irenki podczas „Montessori w domu” oraz kolorowych grafik, które po nocach rzeźbiłam w Canvie.

Od zawsze miałam problem z tym jak się „sprzedać”, jak mówić dobrze o efektach mojej pracy (pod tym względem jest mi bardzo bliskie skandynawskie prawo Jante), ale ten ebook to coś, w co włożyłam masę pracy i z czego jestem naprawdę dumna. Lubię go sobie przeglądać, tak po prostu. No dobra, może jest trochę zbyt śliczny i kolorowy, ale taki był zamysł!ZAPISY NA NEWSLETTER


Uwaga: nie martwcie się, że nie dostałyście maila z linkiem do potwierdzenia zapisu. Zapis na newsletter jest uproszczony i nie wymaga dodatkowej weryfikacji.


Dogadzam na wszystkie sposoby

Aby stworzyć newsletter dopasowany do Waszej dyspozycyjności, proszę Was o wskazanie dnia tygodnia i pory dnia, kiedy chciałybyście/chcielibyście go otrzymywać. Kiedy znajdziecie chwilę, aby zajrzeć na bloga? Wypełnijcie proszę tę ultra krótką ankietę:

 

powered by Typeform

 

Dziękuję! Do zobaczenia w Waszych skrzynkach 10 października.

Renia-podpisPodobało się? Będzie mi przemiło, jeśli polubisz lub udostępnisz ten artykuł:Chcesz być na bieżąco?
Polub blog na Facebooku:

Przeczytaj koniecznie:
 Pocieszając płaczące dziecko, zwiększasz jego odporność na stres w dorosłym życiu
 8 naukowych faktów o więzi mamy i dziecka: noszenie i bliskość, mentalizacja, zsynchronizowane mózgi i inne najnowsze badania
 Priorytetem w rozwoju noworodka i niemowlęcia NIE jest ruch – wywiad z fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim
 10 popularnych mitów na temat Rodzicielstwa Bliskości
 Jeden ważny powód, aby nie zmuszać dzieci do jedzenia, ubierania się i rozdawania buziaków
 Synu, błagam, ten jeden raz ugryź się w język!
 10 dowodów na to, że moda skandynawska to styl idealny dla matek


Poprzedni wpis
Następny wpis

Miłośniczka drapania po pleckach. Matka, która odpuściła. Zamiast rodzicielskiej spiny i perfekcjonizmu woli święty spokój, puzzle, skakanie po kałużach i książki Astrid Lindgren. Mieszka w Warszawie, ale pisze o Skandynawii, którą kocha, lubi, szanuje... i odwiedza kiedy tylko ma okazję. Szczęśliwa żona mężczyzny z dalekiej północy. Rozpieszcza na potęgę - głównie siebie i męża... a dzieci tylko od czasu do czasu :)

Inline
Inline